O nas

Prawidłowe diagnozowanie jest niezbędnym warunkiem do podjęcia trafnej decyzji dotyczącej sposobu leczenia. Technologia obrazowania tomograficznego otworzyła nowe możliwości w badaniach diagnostycznych. Pozwoliła na stworzenie rzeczywistego trójwymiarowego obrazu tkanek wewnętrznych badanego obszaru i dostarczyła odpowiednich narzędzi do jego szczegółowej analizy. Nowoczesna diagnostyka radiologiczna w połączeniu z doświadczeniem lekarzy gwarantuje skuteczność leczenia, bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta.


INNOWACYJNOŚĆ - Gwarancja wykorzystania najnowszych technologii

Wierzymy w nowoczesne technologie, które są niezbędnym narzędziem efektywnego leczenia. Za cel postawiliśmy sobie wyznaczanie nowych granic w diagnostyce stomatologicznej. Z tego powodu naszą pracownię wyposażyliśmy w najnowszej generacji tomograf 3D z funkcją pantomografu i cefalostatem.

BEZPIECZEŃSTWO - Pewność, że jesteście najważniejsi

Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala nam skrócić czas wykonywania badań diagnostycznych oraz ograniczyć do minimum dawkę promieniowania RTG, jaką naświetlany jest pacjent. Funkcja elastycznej regulacji wielkości pola obrazowania oraz szerokie spektrum dostępnych wariantów projekcji pantomograficznych, cefalometrycznych i tomograficznych pozwalają na precyzyjny wybór żądanego programu badania, optymalnie dopasowany do potrzeb diagnostycznych.

Panoramed Wrocław

PROFESJONALIZM - Pewność, że jesteście w dobrych rękach

Zdjęcia wykonują i analizują profesjonaliści z zakresu radiologii cyfrowej. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zalecamy, by lekarz zaznaczył miejsce zabiegu, co pozwoli ograniczyć czas naświetlenia do minimum, zmniejszy rozmiar pliku z danymi, a tym samym ułatwi ich analizę lekarzowi prowadzącemu leczenie.

Prosimy o telefoniczne umawianie się na badanie.

KOMFORT

Dbamy o Państwa wygodę podczas badania. Wizyta w pracowni trwa zaledwie kilkanaście minut. Zdjęcia, wykonane według zaleceń na skierowaniu, zapisywane są na płycie CD oraz wysyłane w formie cyfrowej do pacjenta oraz lekarza prowadzącego leczenie. Na życzenie pacjenta wykonujemy również diagnostyczny opis zdjęcia.

Kolumnowa konstrukcja aparatów Hyperion X9 umożliwia wykonywanie zdjęć osobom poruszającym się na wózku.


Panoramed Wyposażenie

WYPOSAŻENIE

Hyperion X9 jest cyfrowym urządzeniem umożliwiającym pełną diagnostykę komputerową poprzez wykonywanie zaawansowanych badań:

  • pantomograficznych,
  • cefalometrycznych,
  • tomograficznych CBCT 3D,
  • RVG,
  • zdjęć skrzydłowo-zgryzowych, zatok szczękowych i stawów skroniowo-żuchwowych.

ZALETY

  • Bezpieczeństwo - zredukowana dawka promieniowania
  • Precyzja - możliwość precyzyjnego wyboru pola obrazowania
  • Oszczędność czasu - zdjęcie wykonywane jest w ciągu kilku sekund
  • Możliwość oglądania zdjęć na monitorze komputera
  • Dostępność precyzyjnych narzędzi do analizy wykonanych obrazów.

Kontakt z nami

Kontakt z nami
Adres
ul. Kard.S.Wyszyńskiego 146b
50-307 Wrocław
Polska
Telefon
tel. 71 321 60 07
fax. 71 321 60 08

Dojazd komunikacją miejską

Autobusy
Autobusy: A, N, 128
Tramwaje
Tramwaje: 6, 11, 23

Znajdz nas na mapie