Diagnostyka

Pracownia RTG we Wrocławiu

 

Pracownia cyfrowej tomografii i pantomografii zaprasza do skorzystania z diagnostyki zębów i zatok. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia pantomograficzne i panoramiczne zębów na wysokiej klasie tomografie.Nowoczesna technologia którą stosujemy zapewnia skrócenie dawki promieniowania RTG do absolutnego minimum. Dzięki funkcji elastycznej regulacji rozmiaru obszaru obrazowania możliwy jest dokładny wybór programu badania, odpowiednio dobrany do potrzeb diagnostycznych. Zapraszamy do poznania naszej aktualnej oferty oraz do kontaktu w celu umówienia terminu wizyty.

 

Tomografia zatok i zębów Wrocław


W naszej pracowni wykonasz profesjonalną tomografię zatok i zębów. Dysponujemy nowoczesnym tomografem 3D, który oferuje dokładne wykonanie zdjęć panoramicznych wysokiej jakości. Ich wykonanie i analiza podlega specjalistom z zakresu radiologii cyfrowej. Radzimy naszym klientom aby ich lekarz określił dokładnie miejsce wykonania zabiegu, co skróci czas naświetlania i ułatwi analizę lekarzowi.

 

Zdjęcia punktowe


Pracownia RTG Panoramed wykonuje zdjęcia punktowe zębów, które mają ogromne znaczenie w postawieniu diagnozy i przebiegu dalszego leczenia stomatologicznego.

 

Pantomografia – Panoramiczne zdjęcia zębów i zatok Wrocław


Przy pomocy pantomogramu wykonujemy precyzyjne zdjęcia panoramiczne i pantomograficzne zębów w naszej pracowni we Wrocławiu. Zdjęcie RTG zatok lub zębów pomaga rozpoznać problem i zaproponować  dalsze leczenie stomatologiczne. Podczas badania będziecie Państwo czuli się komfortowo. Wizyta u nas potrwa tylko kilkanaście minut. Zdjęcie zapisujemy na płycie CD i przesyłamy w postaci elektronicznej do lekarza prowadzącego. Na Państwa prośbę do zdjęcia dołączamy również diagnostyczny opis.

 

Cefalometria


Cefalometryczne zdjęcie RTG wykonywane jest na potrzeby diagnostyki wad zgryzu oraz oceny wzrostu twarzy. Jest podstawą to zaplanowania dalszego leczenia.


Kontakt z nami

Kontakt z nami
Adres
ul. Kard.S.Wyszyńskiego 146b
50-307 Wrocław
Polska
Telefon
tel. 71 321 60 07
fax. 71 321 60 08

Dojazd komunikacją miejską

Autobusy
Autobusy: A, N, 128
Tramwaje
Tramwaje: 6, 11, 23

Znajdz nas na mapie